Katowice, Śląskie

zmień miasto

Specjalista Ds. Telemarketingu

Typ ogłoszenia: Dam Prace

KAMIEŃ woj. mazowieckie

Europejski Lider Odszkodowań Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Telemarketingu

Europejski Lider Odszkodowań jest Kancelarią Prawną, która zajmuje się obsługą prawną osób poszkodowanych w wypadkach. Pomagamy w egzekwowaniu odszkodowania na drodze polubownej oraz sądowej. Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń działając jako pełnomocnik osoby poszkodowanej w wypadku z winy osób trzecich.

Dołącz do nas, jeśli:
- posiadasz doświadczenie w pracy telemarketingowej w branży odszkodowawczej
- Jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz zaangażowaną
- wykazujesz się dużą kreatywnością oraz samodzielnością w działaniu
- cenisz sobie elastyczny czas pracy
- lubisz kontakt z klientem i Jesteś nastawiony na realizację celu
- skutecznie działasz pod presją czasu i wykazujesz się elastycznością w działaniu

Twój zakres obowiązków:
- wytypowanie i weryfikacja potencjalnych klientów na podstawie ogólno-dostępnych baz danych w Internecie
- pierwszy kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem
- prowadzenie konsultacji doradczej
- budowanie dobrych relacji z Klientami

Nasze oczekiwania:
- doskonałe umiejętności komunikatywne
- dobra organizacja pracy własnej w przestrzeni domowej oraz samodyscyplina
- pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki
- empatyczne oraz etyczne podejście do Klienta
- operatywność i dynamizm w działaniu
- wykształcenie minimum średnie
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń
- wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy
- pracę w doświadczonym zespole specjalistów
- atrakcyjne wynagrodzenie

ZGŁOSZENIA proszę kierować: info@eloodszkodowania.pl

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Styczen, 2024  15:20

Identyfikator: 738972

Wyświetleń: 3091