Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telefoniczna obsługa klienta Katowice

Katowice

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

Obowiązki:
- budowanie długofalowych relacji z Klientem
- współpraca i bieżąca obsługa Klienta
- obsługa połączeń w ruchu przychodzącym oraz wychodzącym

Wymagania:
- umiejętność skutecznej wymiany informacji
- komunikatywność
- nastawienie na cele
- bardzo dobra dykcja
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość pakietu MS Office i Internet
- mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
- podstawowa znajomość pakietu MS Office, Internet

Oferta:
- szkolenie wprowadzające
- niezbędne narzędzia pracy
- umowa o pracę tymczasową
- praca w młodym dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju
- bardzo dobre warunki premiowania, atrakcyjne konkursy pracownicze

Informacje dodatkowe:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres ewa.szymanek@biuropromo.pl/

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 07 Lipiec, 2015  09:02

Identyfikator: 554429

Wyświetleń: 3558