Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Katowice, Bytom, Zabrze

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta z Katowic prowadzącego Centrum Zdrowia, Centrum Biznesu I Reklamy oraz Wydawnictwo Użytkowe, zatrudnimy osoby do pracy w biurach w Katowicach, Zabrzu lub Bytomiu na stanowisku:
specjalista ds. sprzedaży B2B

Zakres obowiązków:
-sprzedaż produktów firmy
-pozyskiwanie i obsługa klientów

Oczekiwania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-nastawienie na realizację celów
-duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność

Oferujemy:
-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-pracę stacjonarna od poniedziałku do piątku 8.00-16.00
-umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością późniejszego zatrudnienia w firmie
-możliwości rozwoju
-pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do:
Angelika Tarnawska
mail: angelika.tarnawska@randstad.pl/
Tel. 32 661 42 23

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 19 Czerwiec, 2015  10:53

Identyfikator: 552549

Wyświetleń: 3363