Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy -Katowice

Katawice

Firma działająca na terenie całej Polski, zajmująca się kompleksową obsługą Klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw. min. w zakresie doradztwa, sprzedaży energii elektrycznej oraz paliwa gazowego. Zapraszamy do współpracy osoby wyróżniające się inicjatywą, energią w działaniu oraz potrzebą rozwoju.

W związku z dynamicznym rozwojem branży energetycznej poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - KATOWICE i okolice

Dołącz do nas - nie musisz posiadać doświadczenia handlowego!

Zadania:
&#8226; Sprzedaż produktów firmy
&#8226; Pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami

Oczekiwania:
&#8226; Zaangażowanie i motywacja do pracy
&#8226; Zorientowania na realizację postawionych zadań
&#8226; Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
&#8226; Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:
&#8226; Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
&#8226; Umowa zlecenie
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@en-gaz.com wpisując w tytule maila: &#8221;PH Katowice&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Luty, 2013  16:36

Identyfikator: 441262

Wyświetleń: 2142