Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Programista C/C++ Linux

Zabrze

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obowiązki:
Udział w projekcie środowiska wizualizacji danych oraz serwera akwizycji danych.

Wymagania:
znajomość obsługi i konfiguracji OS Linux,
programowanie w języku C/C++,
umiejętność pisania interfejsów graficznych przy użyciu biblioteki QT4 lub w języku skryptowym dla przeglądarek www lub dla X-ów,
umiejętność pisania programów wielowątkowych,
bardzo dobra znajomość wymienionych zagadnień,
wykształcenie minimum średnie,
Przyjęcie na podstawie testu praktycznego,

Mile widziane:
Znajomość: dowolnych protokołów komunikacyjnych szeregowej transmisji (rozumienie problematyki) oraz TCP/IP,
Znajomość baz danych,
Znajomość programowania mikrokontrolerów,

Oferujemy
pracę w stabilnej firmie istniejącej od 30lat,
możliwość rozwoju,
poszerzanie wiedzy.

Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego S.A.
ul. Hagera 14a
41-800 Zabrze
rekrutacja@opa.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Marzec, 2013  07:21

Identyfikator: 448586

Wyświetleń: 3271