Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praktykant/ka w dziale IT (Praktyki Płatne)

Katowice

Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w Europie Środkowej Internetowym Serwisem Pracy. Na rynku działamy od marca 1998. Aktywnie wspieramy Pracodawców w realizacji projektów rekrutacyjnych, udostępniamy zasoby bazy CV i oferujemy profesjonalny serwis ogłoszeniowy. To właśnie za naszym pośrednictwem Pracodawcy zatrudniają w swoich strukturach najlepszych pracowników.

Obecnie poszukujemy ambitnych i utalentowanych osób na stanowisko:

Praktykant/ka w dziale IT (Płatne Praktyki)

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

- Wprowadzanie i weryfikacja merytoryczna ofert pracy
- Współpraca z działem sprzedaży
- Wdrażanie projektów graficznych

Wymagania:

- Podstawowa znajomość XHTML, CSS, Adobe Photoshop (mile widziana ale niekonieczna)
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- Możliwość podjęcia praktyk od zaraz

Oferujemy:

- Bardzo dobrą atmosferę
- Możliwości rozwinięcia swoich umiejętności w praktyce
- Szkolenie z zakresu powierzonych zadań
- Możliwość poznania zaplecza serwisu rekrutacyjnego JOBS.pl/
- Referencje po odbyciu praktyk
- Praktyki płatne

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: mp@jobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Sierpien, 2014  12:46

Identyfikator: 519075

Wyświetleń: 3263