Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mig/Mag - Niemcy

TOTAL JOB Sp. z o.o. Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 16268, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech, na stanowisko:
Spawacz MAG/MIG &#8211; Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy, Twist

Główne zadania:

&#8226; Praca w firmie zajmującej się produkcją części do maszyn rolniczych
&#8226; Spawanie metodą MIG/MAG
&#8226; Spawanie spoin pachwinowych w pozycji okapowej
&#8226; Praca jest na hali

Wymagania:

&#8226; Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
&#8226; Podstawowa znajomość jęz. niemieckiego
&#8226; Własne auto do wyjazdu &#8211; mile widziane
&#8226; Odpowiedzialności i chęci do pracy

Oferujemy:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
&#8226; Zorganizowane zakwaterowanie
&#8226; Prace w systemie 3-zmianowym
&#8226; Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
&#8226; Długotrwałą współpracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: kamila.szczepaniak@totaljob.com.pl lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Kamila: 605-931-480.

Do Aplikacji prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia&#8221;.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Total Job sp. z o.o. Sp. komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwością wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenie procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez Total Job sp. z o.o. Sp. Komandytowa, z siedziba we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Wrzesien, 2020  12:41

Identyfikator: 689291

Wyświetleń: 1796