Katowice, Śląskie

Praca w Niemczech Inżynier robót sanitarnych Kierownik budowy

Göppingen

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier robót sanitarnych / kierownik budowy

Opis stanowiska:

miasto: okolice Göppingen (Niemcy)
praca jest aktualna od stycznia 2017
praca na pełny etat, 40 godz. tygodniowo
pracodawcą jest niemieckie przedsiębiorstwo budowlane

Główne zadania:

koordynowanie i nadzorowanie procesów realizacji projektu budowy w zakresie instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych (wod. &#8211; kan., CO, klimatyzacja, wentylacja)
prowadzenie dokumentacji realizacji projektu oraz raportowanie
nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
prowadzenie bieżącej korespondencji i współpraca z podmiotami zaangażowanymi w projekt budowy

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne, ochrona środowiska)
uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń
doświadczenie na stanowisku kierownika robót (min. 2 lata)
umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie średnim B1 (rozumienie dyskusji na tematy techniczne w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej sporządzonej w języku niemieckim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych)
biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu Office oraz ARRIBA/iTwo, SKILL BauDoc
konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto
doświadczenie i posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej mile widziane
wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
zarobek miesięczny brutto w okresie próbnym: 4000 euro
zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w języku niemieckim, na adres rekrutacja@esteelo.pl/ lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/51/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Listopad, 2016  10:27

Identyfikator: 599128

Wyświetleń: 1574