Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla montera płyt K-G

Katowice 40-265 Ul. Murckowska 14

Całkowita kwota wynagrodzenie ok. 1900 euro netto / m-c na start

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH MONTERÓW PŁYT KARTONOWO
GIPSOWYCH
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania
Posiadasz mocne doświadczenie jako pracownik wykończeń?
W zakres Twoich obowiązków wchodził montaż płyt K-G i chcesz rozwijać swój warsztat?
Pracowałeś dotychczas z wykorzystaniem rysunku technicznego?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- Jesteś nam potrzebny!
Obowiązki
&#8226; Montaż płyt kartonowo-gipsowych
&#8226; Montaż ścianek i sufitów podwieszanych
Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

&#8226; Stawka godzinowa : 10,63 euro brutto
&#8226; Premia żywieniowa za każdy przepracowany dzień : 8,50 euro brutto
&#8226; BEZPŁATNE Zakwaterowanie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na pracazagranica@workexpress.pl/

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN. Wejdź na workexpress.pl/polecaj-pracownikow/ i wypełnij formularz - szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Styczen, 2017  10:03

Identyfikator: 601800

Wyświetleń: 1126