Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka Z PodstwowĄ ZnajomoŚciĄ JĘzyka Niemieckiego

Neustadt, Niemcy

Work Service Express ZATRUDNI opiekunkę/opiekuna z doświadczeniem.
WYMAGANIA:
&#8226; Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
&#8226; Podstawowa znajomość języka niemieckiego
&#8226; Mile widziane referencje
OBOWIĄZKI:
Do opieki Pan (91 lat) i Pani (88 lat), oboje Państwo poruszają się przy pomocy balkonika. Bardzo miłe małżeństwo, przyjaźnie nastawione, wdzięczne za każdą oferowaną im pomoc. Choroby, które towarzyszą podopiecznym to problemy z krążeniem, cukrzyca, inkontynencja, a także pewne kłopoty z pamięcią. Podopieczni wymagają również pomocy w toalecie. W domu znajdują się wszelkie sprzęty pomocnicze, m.in winda zamontowana na schodach.

Warunki mieszkaniowe są dobre, telefon oraz internet do dyspozycji opiekunki. Można liczyć na wsparcie pielęgniarki oraz rodziny. Czas wolny jest zagwarantowany.

&#8226; Pomoc w codziennych czynnościach
&#8226; Prowadzenie gospodarstwa domowego
&#8226; Dotrzymywanie towarzystwa
OFERUJEMY:
&#8226; LEGALNE ZATRUDNIENIE
&#8226; ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 1470 &#8364; brutto na miesiąc
&#8226; Wyjazd od początku sierpnia 2016
&#8226; Składki ZUS od kwoty 4055 zł brutto
&#8226; Zwrot kosztów podróży
&#8226; Dodatek za czynne prawo jazdy
&#8226; Dokument A1 / karta EKUZ
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
&#8226; Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
&#8226; Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
&#8226; Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora

A jeśli polecisz nam znajomą Opiekunkę, która wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!
Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA ! W TEMACIE MAILA WPISZ NAZWĘ STANOWISKA
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Sierpien, 2016  10:50

Identyfikator: 589367

Wyświetleń: 1077