Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka /Opiekun dla seniora Niemcy- Daily Care

Niemcy

Agencja opieki Daily Care z Sosnowca szuka opiekunek dla osób starszych w Niemczech. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do podjęcia pracy za granicą w charakterze opiekuna.

Oferujemy:
- Pensja od 900 do 1400 EURO
- Legalne i stabilne warunki zatrudnienia,
- Umowa cywilnoprawna z opłaconymi składkami ZUS,
- Pełne pokrycie kosztów wyjazdu,
- Stałe wsparcie koordynatora,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
- Prywatny pakiet medyczny,
- Premie i bonusy pracownicze,

Wymagania:
- Co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- Chęć opieki nad osobami starszymi.

Obowiązki:
- Opieka nad osobą starszą - szczegóły różnią się w zależności od oferty.

Rozumiemy, jak odpowiedzialną i trudną pracą jest praca opiekuna. Wszystkim naszym pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie, również podczas pobytu w kraju.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Sierpien, 2015  00:55

Identyfikator: 558986

Wyświetleń: 1407