Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Niemcy - pracownik betoniarni

Bawaria

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

PRACOWNIK BETONIARNI

Miejsce pracy: różne lokalizacje, Bawaria
Termin rozpoczęcia: od 30.01.2017
Opis stanowiska: praca z prefabrykatami betonowymi, montaż i demontaż szalunku, zbrojenia, obsługa wózka widłowego, obsługa suwnicy, czytanie z rysunku technicznego.

Wymagania:
- doświadczenie na powyższym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy i własny samochód mile widziany

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 1300-1400&#8364; netto miesięcznie
- praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
- zakwaterowanie bezpłatne

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Sobota, 21 Styczen, 2017  23:06

Identyfikator: 603336

Wyświetleń: 1183