Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter drzwi i okien aluminiowych

Katowice 40-265 Ul. Murckowska 14

Typ ogłoszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH
Monterów drzwi i okien aluminiowych
Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 600 euro netto miesięcznie
Miejsce pracy: Belgia

Wymagania
Masz udokumentowane doświadczenie jako Monter drzwi i okien aluminiowych?
Świetnie czytasz rysunek techniczny?
Pracowałeś na kontraktach zagranicznych?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
&#8226; Posiadasz samochód, którym jesteś w stanie wyjechać na projekt
&#8226;jesteś dokładny i precyzyjny

Obowiązki
&#8226;doświadczenie przy montażu okien i drzwi aluminiowych
&#8226; praca na produkcji przy użyciu maszyn i narzędzi
&#8226;Znajomość rysunków i planów technicznych
&#8226; znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy
&#8226; MOŻLWIOŚĆ WYPRACOWANIA NADGODZIN.
&#8226; Zakwaterowanie GRATIS
&#8226; Płatny urlop wypoczynkowy
&#8226; Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy
&#8226; Premia końca misji 10% wynagrodzenia
&#8226; DODATEK za znajomość języka francuskiego, lub angielskiego
&#8226; Umowę o pracę na pełen etat
&#8226; Odprowadzanie składek ZUS - OD 4055 PLN brutto
&#8226; Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
&#8226; Wynagrodzenie wypłacane na czas ( w EUR lub PLN, wedle preferencji pracownika )
&#8226; Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
&#8226; Opiekę rzecznika pracownika
&#8226; Całkowita kwota wynagrodzenia ok 1 600 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Grudzien, 2016  12:44

Identyfikator: 599722

Wyświetleń: 1394