Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier w Niemczech

Rüsselsheim

Jesteśmy międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Poszukujemy osób do pracy na magazynie w Opel Rüsselsheim w wieku 18-50 lat.
Praca przy załadunku i rozładunku opon.
Główne obowiązki:

Załadunek i rozładunek opon
prace magazynowe
stała współpraca z pozostałymi działami
Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją
Oczekujemy od Ciebie:

Samodzielnej i rzetelnej pracy
Zaangażowania w pracę w zespole, lojalności i odpowiedzialności
Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
Język niemiecki na poziome B1
Chęć i wysoka motywacja do pracy
Uczciwości

Zapewniamy Ci:

Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
Rozwój poprzez różnorodność zadań
Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
Dynamikę pracy w zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa od 10,00&#8364; )
Polskojęzyczną pomoc w załatwianiu wszelkich formalności oraz spraw urzędowych
Stała prace na czas nieokreślony
pracę w renomowanej firmie z wieloletnią tradycją
pracę w zgranym i młodym zespole