Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dekarz- Szef Ekipy

Katowice 40-265 Ul. Murckowska 14

Całkowita kwota wynagrodzenia ok.2 220 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Belgia
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO DEKARZA- SZEFA EKIPY
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Wymagania
&#8226; Masz doświadczenie w prowadzeniu ekipy dekarzy?
&#8226; Znasz język angielski lub flamandzki w stopniu komunikatywnym?
&#8226; Potrafisz czytać rysunek techniczny?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań to JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Obowiązki
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:
&#8226; Zarządzanie ekipą 4 polskich dekarzy, kontakt z biurem : telefoniczny i bezpośredni w sprawach dotyczących zaopatrzenia budowy w materiały, postępu prac, itd.
&#8226; Układanie izolacji PCV/TPO na płaskich dachach przemysłowych
&#8226; Zgrzewanie membran hydroizolacyjnych
&#8226; Prace wykończeniowe związane z układaniem podsufitek

Mile widziane
BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:
&#8226; Posiadasz samochód i możesz nim wyjechać do pracy
&#8226; Potrafisz czytać plan techniczny
&#8226; Możesz ze sobą zabrać podstawowe narzędzia

Oferujemy
PROPONUJEMY CI:

&#8226; Zakwaterowanie GRATIS
&#8226; Premia wynikająca ze znajomości języka angielskiego lub flamandzkiego
&#8226; DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
&#8226; Polską umowę o pracę na pełen etat
&#8226; Pewne NADGODZINY
&#8226; Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto
&#8226; Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
&#8226; Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
&#8226; Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
&#8226; Opiekę rzecznika pracownika
&#8226; Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2 220 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Grudzien, 2016  10:15

Identyfikator: 599705

Wyświetleń: 1207