Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brukarz - Niemcy

Krefeld,Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Niemiecka firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
poszukuje pracownikow na stanowisko: Brukarz
Ogólny zakres obowiązków: - cięcie, obróbka kostki brukowej i kamienia naturalnego,
Oczekiwania:
- minimum 4 lata udokumentowanego doswiadczenia na powyzszym stanowisku,
- układanie nawierzchni z kostki brukowej,kostki betonowej, kamienia naturalnego,
- wykonywanie i budowa parkingow,sciezek,chodnikow,drog dojazdowych.
- obsluga maszyn kamieniarskich oraz prawo jazdy (mile widziane)
- obsluga minikoparki oraz koparki jednonaczyniowej ( mile widziane),
- obsluga koparko &#8211; ladowarki (mile widziane)
Miejsce pracy: Niemcy, Nadrenia-Polnocna Westfalia
Data rozpoczęcia: od zaraz
Oferujemy atrakcyjne zarobki,zatrudnienia na min. 3 miesiace z mozliwoscia przedluzenia.

Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV na podany ponizej adres email. Oswiadczamy,ze skontaktujemy sie wylacznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Lipiec, 2015  19:25

Identyfikator: 555544

Wyświetleń: 1378