Katowice, ¦l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawiciel Handlowy (Katowice)

Katowice

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Creative Center, dla swojego Klienta, firmy o ogólnopolskim zasiêgu dzia³ania, niekwestionowanego lidera w swojej bran¿y, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
(Katowice)
Nr ref.: 06/10/PH/Katowice

Zadania:

- realizacja planów sprzeda¿owych na przydzielonym terenie
- budowanie d³ugotrwa³ych relacji z Klientami
- pozyskiwanie nowych Klientów
- reprezentowanie Firmy i budowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:

- umiejêtno¶æ nawi±zywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
- do¶wiadczenie na podobnym stanowisku ( w sektorze B2B )
- czynne prawo jazdy kat. B
- bieg³a obs³uga komputera, pakietu MS Office
- dobra organizacja czasu pracy
- samodzielno¶æ i odpowiedzialno¶æ w wykonywaniu powierzonych zadañ
- wykszta³cenie minimum ¶rednie

Oferujemy:

- ciekaw± i pe³n± wyzwañ pracê
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracê
- narzêdzia pracy

Aby wzi±æ udzia³ w rekrutacji, zapraszamy do przes³ania swojego CV, wraz z podaniem nr referencyjnego w tytule wiadomo¶ci, na adres: kborkowski@creativecenter.pl/

Og³oszenie dodane: Wtorek, 22 Czerwiec, 2010  14:05

Identyfikator: 192912

Wy¶wietleñ: 1619

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca