Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec (branŻa Meblarska)

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - prężnie rozwijającej się opolskiej firmy z branży budownictwa i wyposażenia wnętrz - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC W BRANŻY MEBLARSKIEJ

Obowiązki

Aktywne poszukiwanie klientów &#8211;inwestorów budowlanych, nowych zakładów pracy, itp.
Sprzedaż mebli biurowych i mebli specjalistycznych, projektów wnętrz - sprzedaż B2B
Obsługa stałych klientów
Wykonywanie planów sprzedażowych
Raportowanie wyników
Wsparcie administracyjne (współpraca z działem księgowości i magazynem)
Współpraca z działem projektowym
Praca na terenie województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego
Praca polega na aktywnym poszukiwaniu klientów, nie jest to praca polegająca na sprzedaży w salonie. Oferta jest przygotowywana indywidualnie dla inwestora

Wymagania

wykształcenie min. średnie - preferowane kierunki związane z budownictwem, projektowaniem wnętrz i mebli
doświadczenie jako handlowiec w branży meblarskiej (meble biurowe i specjalistyczne, projekty wnętrz) aktywnie pozyskujący do współpracy inwestorów i wykonawców - min. 3 - 5 lat
umiejętność wyszukiwania nowych inwestycji i nawiązywania relacji biznesowych
doświadczenie w sprzedaży B2B
prawo jazdy kat. B
duże zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
łatwość nawiązywania kontaktów
dyspozycyjność
duża samodzielność w pracy
mile widziane doświadczenie w przetargach

Oferujemy

umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku, nienormowany czas pracy
wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą naszej strony internetowej link2europe.startpraca.pl/application/form/3540/1092/1/

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Link2europe z o.o. z siedzibą w Opolu (46-064) przy ul. Kołłątaja 14/1, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Kwiecien, 2013  16:03

Identyfikator: 452512

Wyświetleń: 1844