Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec

Katowice

TAP Serwis Pierwsza Techniczna Agencja Pracy w Polsce. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw na wykwalifikowanych pracowników z sektora stoczniowego. Wkrótce potem rozszerzyliśmy naszą działalność o inne branże i kolejne oddziały. TAP Serwis świadczy usługi dla kluczowych klientów z branży przemysłowej w sektorach energetycznych, petrochemicznych, gazowniczych, chemicznych oraz stoczniowych. TAP Serwis Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, certyfikat nr 8686.
W TAP Serwis dobrze wiemy, jaką wartość firmy stanowi dobry pracownik.
Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko: HANDLOWCA
Miejsce pracy: woj. śląskie
Nr ref.: H/04/2013
Zakres obowiązków:
- Poszukiwanie nowych rynków sprzedaży i nowych klientów świadczonych usług,
- Realizacja założonych celów sprzedażowych,
- Raportowanie działań przed Zarządem,
- Przygotowywanie ofert handlowych,
- Odbywanie częstych podróży służbowych,
- Bieżące monitorowanie oraz identyfikowanie możliwości rozwojowych rynku.

Wymagania:
- Doświadczenie na danym stanowisku,
- Wykształcenie średnie,
- Znajomość języka angielskiego (mile widziana),
- Dobra znajomość MS Office,
- Prawo jazdy kat B,
- Umiejętności zarządzania i organizacji,
- Wysoka kultura osobista,
- Znajomość technik sprzedaży oraz standardów obsługi klienta,
- Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju i awansu,
- Ubezpieczenie,
- Dodatki socjalne.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@tapserwis.pl/
W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Kwiecien, 2013  15:43

Identyfikator: 452039

Wyświetleń: 2194