Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat B z Własnym samochodem

Towice i okoloce

Firma Bizart Martyna Czelna - Wiatr

Poszukuje pracowników na stanowisko:
KIEROWCA z własnym samochodem
Miejsce pracy: Katowice oraz okolice
Region: Śląskie

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:
Przewóz osób zgodnie z wymaganiami klienta
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B
Własny samochód 4/5 D ( istotny stan techniczny i wizualny nie rocznik )
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność i uczciwość
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty:
Curriculum Vitae
Dowód Osobisty
Prawo Jazdy
Ubezpieczenie OC
Aktualne badania psychotechniczne ( skierowanie po rozmowie wstępnej koszt 100 zł)
Oświadczenie o niekaralności

Praca na UMOWĘ ZLECENIE Dodatkowa LUB Stała

W sprawie oferty proszę o kontakt ze Specjalistą HR
Tomasz Dermin 518 922 814 od Pn do Nd w godzinach 7 - 18
Więcej informacji otrzymają Państwo podczas rozmowy wstępnej.

Biuro firmy znajduje się w Mysłowicach przy ul. Obrzeżnej Północnej 17B lokal nr 18, zapraszamy w godzinach od 10 do 19 od poniedziałku do piątku. Przed spotkaniem prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia godziny spotkania.

Prosimy o dopisanie do cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Sierpien, 2013  13:28

Identyfikator: 472814

Wyświetleń: 4145