Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Kolportażowy

Katowice

Osoba z którą podejmiemy współpracę będzie odpowiedzialna za opiekę oraz rozwój detalicznej sieci sprzedaży prasy w wyznaczonym regionie.

Zakres obowiązków:

-Opieka oraz utrzymanie detalicznej sieci sprzedaży w wyznaczonym regionie
-Rozwój podległego obszaru sprzedaży
-Ustalanie planów sprzedaży
-Merchandising oraz działania promocyjne
-Monitorowanie i windykacja należności
-Kontrola stanów wyposażenia punktów sprzedaży detalicznej
-Budowanie trwałych relacji z kontrahentami

Nasze wymagania:

-Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
-Znajomość branży FMCG oraz lokalnego rynku odbiorców
-Wykształcenie min. średnie
-Umiejętność nawiązywania i rozwijania kontaktów handlowych
-Samodzielności i inicjatywy w działaniu
-Umiejętności organizacji pracy
-Prowadzenie własnej działalności gospodarczej (lub chęć pracy na warunkach umowy cywilno-prawnej)
-Prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

-Wynagrodzenie oparte o system premiowy
-Pracę z produktem wymagającym, niestandardowym ale dającym satysfakcję &#61514;
-Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres: rekrutacja@ruch.com.pl/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie w celach rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich Danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, a dane nie będą udostępnianie innym podmiotom.&#8221;
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Sierpien, 2016  08:29

Identyfikator: 591729

Wyświetleń: 1593