Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Niezależny przedstawiciel

Tychy

Jesteś ambitny, kreatywny, odpowiedzialny i stawiasz na rozwój? Interesuje Cię praca w branży tele-energetycznej jako przedstawiciel handlowy? Połącz swój potencjał z naszym doświadczeniem! W naszej firmie od podstaw nauczysz się wszystkiego o marketingu bezpośrednim. Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy:
- wysokiej motywacji
- nastawienia na osiąganie celów
- umiejętności nawiązywania kontaktów
- cierpliwości i elastyczności
- chęci nauki

Obowiązki:
- pozyskiwanie klientów
- dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:
- pełny zakres szkoleń w kraju i za granicą
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- wysoki regularny dochód

Kontakt:
Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
Mariusz Mazur
Tel: 531 768 486

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883
z późniejszymi zmianami)

Ogłoszenie dodane: Sobota, 21 Styczen, 2012  00:04

Identyfikator: 370224

Wyświetleń: 3838