Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Menedżer Oddziału

Katowice

CE Lingua to dynamiczny i kreatywny zespół ludzi. Jesteśmy liderem rynku usług edukacyjnych.
Obecnie ogłaszamy nabór na stanowisko

MENEDŻER ODDZIAŁU
Region: śląskie, opolskie
Miejsce siedziby oddziału: Katowice

Zadania:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w placówkach szkolnych, aktywne uczestnictwo w realizacji założeń zgodnych z polityką Firmy, prowadzenie prezentacji produktu oraz rozmów handlowych z klientami. Osoba będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie oddziału w oparciu o wytyczne centrali.

Wymagania wobec kandydata:
samodzielność i inicjatywa w działaniu
wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, samodyscyplina
wykształcenie min. średnie
swoboda w prowadzeniu prezentacji i wystąpień
prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu (w okresie próbnym własny samochód)
umiejętność nawiązywania kontaktów
znajomość rynku edukacyjnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
przyjazną atmosferę
indywidualne sesje coachingowe
elastyczny czas pracy
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Zgłoszenia:
Dokumenty aplikacyjne (CV i LM) z dopiskiem Menedżer Katowice prosimy przesyłać na adres: sekretariat [****]cel.com.pl/ do 10.05.2012 r.
Informujemy zarazem, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Kwiecien, 2012  15:43

Identyfikator: 393696

Wyświetleń: 1964