Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Krawcowa

Będzin

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z miejscowości Będzin kandydatów na stanowisko:

KRAWCOWA

Opis stanowiska:

- obsługa elektrycznej maszyny szyjącej
- właściwa i terminowa realizacja zadań
- obsługa i utrzymanie powierzonych maszyn we właściwym stanie technicznym

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenie przy obsłudze elektrycznej maszyny szyjącej
- zdolności manualnych
- umiejętność pracy w zespole
- sumienności i terminowości
- gotowości do pracy w trybie zmianowym

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zatrudnienia w przyszłości na stałe u naszego Klienta

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie KRAW.BEDZ/2014.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Maj, 2014  11:33

Identyfikator: 506894

Wyświetleń: 1848