Katowice, Śląskie

Elektryk budowlany ze znajomością j. holenderskiego OD ZARAZ!!!

Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Wykonywanie instalacji, konserwacje, naprawy istniejących instalacji

Oferujemy:

Bardzo dobre i stabilne warunki pracy
Stawka minimalna 9,60 eur/h brutto (z możliwością podniesienia)
Ubezpieczenie 18,39 eur/tydz, odciągane od wypłaty
Zakwaterowanie - 50 eur/tydz, odciągane od wypłaty

Rozpoczęcie pracy od ZARAZ!!!!- Umowa na długi okres czasu

Wymagania:

Wykształcenie jako elektryk bądź doświadczenie na stanowisku elektryka w ostatnich latach

Komunikatywna znajomość języka holenderskiego sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl/ z dopiskiem ELEKTRYK Z HOLENDERSKIM
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSÓB ZNAJĄCYCH JĘZYK HOLENDERSKI!
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Pazdziernik, 2012  13:45

Identyfikator: 422408

Wyświetleń: 1766