Katowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. ubezpieczeń i finansów

Katowice

Kim jest Agent Ubezpieczeniowy? To człowiek, który zna się na ludziach, rozumie ich i lubi z nimi pracować. A na tym właśnie polega jego zawód - zawód, który budzi zaufanie i naprawdę się liczy. Nasi Agenci zapewniają swoim klientom spokój, bo sprzedają bogatą ofertę dobrych produktów - ubezpieczeń Nationale Nederlanden.

Zakres obowiązków:
- doradztwo z zakresu produktów ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
- poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
- realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami,
- dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy,
- udział w szkoleniach wewnętrznych.

Oczekiwania wobec kandydata:
- umiejętności nawiązywania relacji z nowymi osobami &#8211; klientami indywidualnymi jak i biznesowymi,
- praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta,
- umiejętności zamykania rozmów handlowych transakcją,
- znajomości różnych technik sprzedaży, umiejętności pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
- wysoka kultura osobista,
- wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe: ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
- doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
- prawo jazdy kat. B,
- systematyczności w pracy, planowaniu zadań.

Oferta:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę agencyjną &#8211; stałe wynagrodzenie od 3200 zł,
- miesięczne prowizje od sprzedaży + premie,
- prywatna opieka zdrowotna,
- ubezpieczenie grupowe,
- karta multisport,
- profesjonalny system szkoleń i warsztatów,
- opiekę menedżera ds. sprzedaży
- jasną i przejrzystą ścieżkę kariery (specjalistyczną i menedżerską)
- pełne wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania klientów,
- brak górnej granicy zarobków,
- bardzo dobra atmosfera pracy,
- szkolenie podstawowe i wewnętrzne.

Miasta: Bytom, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Czeladź, Będzin, Siemianowice Ślaskie, Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Radzionków.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: &#8222;Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, zgodnie z RODO.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Styczen, 2019  23:30

Identyfikator: 648186

Wyświetleń: 1351